
Напольний Запайщик Постійного Нагріву Hualian Machinery Group PFS-200DD
9 317,70 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (93) 335-07-95
Менеджервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Напольний запайщик постійного нагріву PFS-200DD робить єврошов "сітка" шириною 14 мм . Використовують для запайки багатошарових плівок або інших більш товстих ламінованих матеріалів які необхідно запаяти. Регулювання температури цифрове, привід запайщика педальний, конструкція обладнання жорстка , має регульовану поличку по висоті пакету.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Потужність запайщика | 400 Вт |
| Напруга | 220 Вт |
| Вага | 12 кг |
| Вбудований ніж | немає |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Довжина запайки | 200 мм |
| Ширина запайки | 14 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 317,70 ₴
