Напольний запайщик постійного нагріву PFS-DD300 робить єврошов "лінія" шириною 15 мм . Використовують для запайки багатошарових плівок або інших більш товстих ламінованих матеріалів які необхідно запаяти. Регулювання температури цифрове, привід запайщика педальний, конструкція обладнання жорстка , має регульовану поличку по висоті пакету.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Вбудований ніж | немає |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Потужність запайщика | 400 Вт |
| Напруга | 220 Вт |
| Довжина запайки | 300 мм |
| Ширина запайки | 15 мм |
| Вага | 26 кг |
| Єврошов | так ( лінії ) |
Информация для заказа
- Цена: 8 831,30 ₴


