Ручний кутовий запайщик FQL-450B обрізає плівку за допомогою L-образного розташування ножів ( використовується плівка типу "напіврукав" ), після цього вже запакований продукт потрапляє на конвейер і переміщується в термозбіжний тунель ( купується додатково, є в наявності ).
Переваги :
1. Простота та надійність конструкції та механізмів.
2. Плівка обрізається якісно, без розривів.
3. Автоматична перфорація ( щоб повітря виходило з пакета при термоусадці ) - при необхідності можна запаковувати і без перфорації .
4. Регулюється час запайки та обрізки ( під різну товщину матеріала ).
5. Ширина необхідної упаковки легко регулюється шляхом переміщення рулонотримача з плівкою по направляючій з роликами.
7. На цій моделі можна використовувати широкий діапазон матеріалів ( ПВХ, ПОФ, ПЄ, ... )
Сфери використання : харчова промисловість ( коробки з цукерками, печівом і т.д. ), поліграфія ( пакування книг, підручників і т.д. ), будь що інше що має за мету пакування продукціі будьякої форми в термоплівку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Вбудований ніж | є |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Потужність запайщика | 800 Вт |
| Напруга | 220 Вт |
| Ширина запайки | 1 мм |
| Вага | 55 кг |
| Параметри запайки, Д*Ш, мм | 500*450 |
| Продуктивність | 8 - 15 пакунків за хвилину |
| Габарити обладнання, мм | 1610*690*890 |
- Цена: 32 710,90 ₴
- Способ упаковки: Заводське пакування ( дерев'яна коробка )

