Запайщик пакетів FKR-300A
Цей переносний імпульсний запайщик має достатньо велику потужність - використовується для товстих полімерних матеріалів або пакетів з залишками пилу чи вологи. Робоча частина зроблена таким чином, що процес запайки по типу "кліщі" керується однією рукою. Такий запайщик дає змогу спаювати поверхні в будь-якій площині, так як він має кабель довжиною 2700 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Вага | 9 кг |
| Электроснабжение | 220 В |
| Ширина нагревателя ( мм ) | 5 |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Тип нагрева | Імпульсний |
| Вбудований ніж | немає |
| Режим запечатування | Без вакуумізації |
| Мощность | 650 Вт |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Время запайки, сек | до 3 |
| Довжина запайки | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 310,60 ₴

