
Пакувальна Машина Горизонтальный Пакувальник Флоу-Пак з верхньою подачею плівки NPF-250B
от 304 500 ₴
- В наличии
Ціна вказана за автоматичний горизонтальний пакувальник NPF-250B, детальний опис моделі дивіться в характеристиках. Нижче описана загальна інформація для вибору машин.
Пакувальна машина горизонтальный пакувальник Флоу-Пак моделі NPF, DXDZ ( DXDZ-250D, DXDZ-250B, DXDZ-320D, DXDZ-400D, …)
Це автоматичний пакувальник продуктів та предметів правильної форми в трехшовні пакети :
- харчові продукти ( цукерки, шоколадні батончики, печиво, булки, лаваші, овочі, фрукти, зелень і т.д. ) ;
- інші предмети ( мило, іграшки, книги, пазли, коробки з будь-чим, губки для миття і т.д. ).
Для роботи з такою машиною достатньо одного оператора ( залежить від способу подачі продукції на стрічку горизонтального пакувальника ) та при цьому досягається продуктивність пакування до 230 шт./хв.
Щоб вибрати машину для вашої задачі, нам необхідні такі дані :
1. Який це буде продукт ( приклад : тверде мило в брикеті, печиво стопкою по 5 шт. і т.д. )
2. Розміри мінімального та максимального продукту який буде пакуватись ( Д*Ш*В )
3. Опишіть якого виду упаковку хочете отримати. Приклад :
- прозора упаковка ( по типу булок, сосисок в тісті і т.д. )
- кольорова не прозора упаковка з малюнком та текстом ( печиво «Артек» , «Контік» чи може брикет мила, …. )
4. Потреба в додаткових опціях:
- єврослот ( спеціальний отвір для розвішування снекової та іншої продукції )
- дата виготовлення ( кількість строчок та кількість цифр в кожній строчці )
- відкачка повітря чи навпаки подача газової середи в пакет
- інші опції.
Після отримання всіх цих параметрів, уточнюємо наявність необхідної машини Флоу-Пак на складі, назначаємо зустріч для передачі нам ваших зразків продукції та плівки для тестування ( можна надіслати Новою Поштою ). Якщо необхідної машини нема в наявності - обговорюємо умови поставки обладнання під замовлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная производительность | 300 шт./мин |
| Номинальная производительность | 40 шт./мин |
| Потребляемая мощность | 2.4 кВт |
| Максимальная ширина рулона | 250 мм |
| Минимальная ширина рулона | 70 мм |
| Диаметр рулона | 320 мм |
| Толщина пленки | 40 мкм |
| Количество запаечных планок | 4 шт |
| Функция дозирования газа | Нет |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Время пайки шва | 0.5 сек |
| Способ пайки шва | постоянный нагрев |
| Регулирование температуры нагрева паечного узла | Да |
| Длина пакетов (мм) | 65 - 190 |
| Ширина пакетов (мм) | 30-115 |
| Максимальная высота продукта (мм) | 40 |
| Вага | 800 кг |
| Опція підключення газ ( МГС ) | нет |
| Габарити обладнання, мм | 3770*640*1450 |
| Діаметр бунта плівки | 320 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Общие параметры | |
| Вес | 800 кг |
| Длина | 3770 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Высота | 1450 мм |
- Цена: от 304 500 ₴
