Полуавтоматичний кліпсатор TD-E використовують для стягування пакетів, скручювання та фіксацію краю пакету спеціальною твіст стрічкою та обрізка цієї стрічки. Пакування продукту : хліб, батон, іграшки, подарунки,..... . Обладнання має дуже просту та надійну конструкцію, легко обслуговується.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная производительность | 35 шт./мин |
| Длина клипсы | 70 мм |
| Отрубной нож | Да |
| Потужність | 25 В |
| Вага | 10 кг |
| Матеріал корпуса | пофарбований метал |
| Габарити обладнання, мм | 590*320*450 |
| Ширина скотча, мм | 18 мм |
| Кількість витків кліпси, шт | 4 |
| Максимальній діаметр, який можна обв'язати | 10 мм |
| Напруга, В | 220 |
Информация для заказа
- Цена: 24 533,70 ₴


