Ручний запайщик лотків ( трейсілер ) HTS-175 використовують для запайки пластикових або ламінованих пластиком лотків полімерними плівками. Корпус обладнання з нержавіючої сталі, матриця змінна ( є можливість замовлення необхідних розмірів ), завершення запайка лотка інформується спеціальним звуковим сигналом, час запайки регулюється. Оператор має поставити лоток в матрицю, протягнути плівку до протилежного краю лотка та за ручку притиснути верхню кришку ( відбудеться запайка лотка плівкою, та обрізка плівки по довжині ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная производительность | 20 шт./мин |
| Потребляемая мощность | 0.5 кВт |
| Материал | Пластик |
| Вага | 7 кг |
| Габарити обладнання, мм | 350*200*200 |
| Стандартний розмір матриці,мм | 190*140 |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Общие параметры | |
| Вес | 7 кг |
Информация для заказа
- Цена: 21 697,20 ₴

