Напівавтоматичний запайщик стаканчиків А9 працює з будьякими термозварними матеріалами ( полімерні PP, PE, PS, OPS, VPS, PVC, PSS, фольга з ламінованним покриттям, папір з ламінованим покриттям та інші ). Легкий в експлуатації, має встроєний терморегулятор, автоматично робить запайку з обрізкою, та автоматично протягує стрічку ( є датчик для фотомітки ). Вручну необхідно тільки помістити стакан в спеціальний стіл, задвинути цей стіл, після запайки видвинути його, та забрати стаканчик.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 0.5 кВт |
| Максимальная производительность | 6 шт./мин |
| Тип керування | полуавтоматичний |
| Вага | 15 кг |
| Габарити обладнання, мм | 650*270*270 |
| Температура запайки | 160 - 250 |
| Максимальная ширина рулона | 105 мм |
| Минимальная ширина рулона | 85 мм |
| Напруга, В | 220 |
Информация для заказа
- Цена: 15 750 ₴

