Автоматичний запайщик стаканчиків HL-95A працює з будьякими термозварними матеріалами ( полімерні PP, PE, PS, OPS, VPS, PVC, PSS, фольга з ламінованним покриттям, папір з ламінованим покриттям та інші ). Легкий в експлуатації, має встроєний терморегулятор. Всі процеси обладнання автоматичні ( хід столу, протяжка плівки, обрізка та запайка ). Вручну необхідно тільки помістити стакан в спеціальний стіл та забрати стаканчик після запайки. Має дві змінні матриці для діаметрів стаканів 69 мм та 88 мм ( діаметри треба заміряти майже в самій верхній точці стакану - зверху під плоским горизонтальним кільцем де має бути запайка ).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Потребляемая мощность | 0.68 кВт |
| Максимальная производительность | 12 шт./мин |
| Тип керування | автоматичний |
| Вага | 30 кг |
| Габарити обладнання, мм | 490*270*670 |
| Температура запайки | 160 - 250 |
| Максимальная ширина рулона | 105 мм |
| Минимальная ширина рулона | 85 мм |
| Напруга, В | 220 |
- Цена: 70 330,70 ₴

