
Маркувальний Пристрій Для Пляшок З Датером NPL - 50A Hualian Machinery Group
48 651,80 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
Етикетувальник NPL - 50A з датером - наносить самосклейну етикетку на круглу тару. Датер має можливість ставити йнформація в 1,2 та 3 строчки. Для різного діаметру пляшки, пристрій можна легко переналагодити шляхом механічного переміщення валів ( в межах параметрів які вказані в характеристиках ). Місце нанесення етикетки по висоті пляшки також регулюється.
Принцип роботи :
1. Оператор кладе тару на горизонтальні вали, натискає на верхню ручку з валом
2. Тара прокручується на приводних валах і етикетка наноситься автоматично
3. Оператор забирає готову тару і повторює операцію з наступною одиницею.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Тип этикетировочной машины | Линейная |
| Производительность | 2400 шт/час |
| Вид этикетки | Самоклеющаяся |
| Тип клея | Холодный |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 0.5 кВт |
| Масса | 40 кг |
| Тара | Банка, Бутылка, Флакон |
| Нанесення дати | Так |
| Размеры этикетки | |
| Минимальная длина этикетки | 10 мм |
| Максимальная длина этикетки | 200 мм |
| Минимальная ширина этикетки | 10 мм |
| Максимальная ширина этикетки | 130 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Точность нанесения +/- | 1 мм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 650 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Высота | 450 мм |
- Цена: 48 651,80 ₴
