Дозатор В'язких Рідин PPF-50T - це компактне настільне обладнання для дозування як рідкої, так і в'язкої продукції в діапазоні від 10 до 50 мл. Продукт завантажується в спеціальний бункер зверху, доза регулюється дуже просто - обертанням спеціальної рукоядки з торця обладнання. Дозатор має функцію самоочищення, та при необхідності більш ретельної чистки при зміні видів продукції - контактуючі з продуктом елементи обладнання легко знімаються шляхом послаблення хомутів та миються окремо. Додатково необхідна наявність компресора ( в комплетацію не входить ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная производительность | 18 шт./мин |
| Предел дозирования | 50 г |
| Погрешность дозирования | 1 % |
| Потребляемая мощность | 0.02 кВт |
| Объем бункера | 0.03 куб. м |
| Тиск повітря, мПа | 0.6 |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Общие параметры | |
| Вес | 27 кг |
| Длина | 770 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 780 мм |
Информация для заказа
- Цена: 44 649,40 ₴

