Дозатор Рідин 500T ( настільний ) - це обладнання для дозування рідкої продукції ( допускаються також мінімальна в'язкість ) в діапазоні від 100 до 500 мл. Подача продукту здійснюється через гнучкий патрубок, який поміщається в будь-яку ємність ( цистерна, бочка, каністра,...) . Дозатор має функцію самоочищення, та при необхідності більш ретельної чистки (при зміні видів продукції ) - контактуючі з продуктом елементи обладнання легко знімаються шляхом послаблення хомутів та миються окремо. Додатково необхідна наявність компресора ( в комплектацію не входить ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная производительность | 15 шт./мин |
| Предел дозирования | 500 г |
| Погрешность дозирования | 1 % |
| Потребляемая мощность | 0.02 кВт |
| Объем бункера | 0.03 куб. м |
| Тиск повітря, мПа | 0.6 |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Общие параметры | |
| Вес | 20 кг |
| Длина | 880 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 650 мм |
Информация для заказа
- Цена: 35 154 ₴

