Дозатор В'язких Рідин 5000 - це компактне настільне обладнання для дозування як рідкої продукції в діапазоні від 500 до 5000 мл. Продукт завантажується через гнучкий патрубок, який можна помістити в будь-яку ємність ( каністра, бочка, інша тара ), доза регулюється дуже просто - обертанням спеціальної рукоядки з торця обладнання. Дозатор має функцію самоочищення, та при необхідності більш ретельної чистки при зміні видів продукції - контактуючі з продуктом елементи обладнання легко знімаються шляхом послаблення хомутів та миються окремо. Додатково необхідна наявність компресора ( в комплетацію не входить ).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hualian Machinery Group |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная производительность | 18 шт./мин |
| Предел дозирования | 5000 г |
| Погрешность дозирования | 1 % |
| Потребляемая мощность | 0.03 кВт |
| Тиск повітря, мПа | 0.6 |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Общие параметры | |
| Вес | 35 кг |
| Длина | 1150 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Высота | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 61 815,60 ₴

