
Автоматичний Датер Термопринтер Hualian Machinery Group MY-812A-400mm
21 876,80 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 335-07-95
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Датер MY-812A-400mm це термотрансферний датер, який вбудовується в горизонтальні або вертикальні автоматичні лінії ( флоупак, вагові автоматичні вертикалні лінії, ... ). Швидкість простановки дати дуже велика, дата ставиться прокатуванням що не потребує циклічної зупинки під час кожного нанесення. Дата наноситься нагрівом через спеціальний фарбуючий ролик ( до 80000 дат з одного ролика ), позиція дати регулюється по довжині та ширині плівки. Максимальна ширина пакувального полотна до 400 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hualian Machinery Group |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 150 В |
| Напуга | 220 Вт |
| Вага | 12 кг |
| Розмір датуючого ролика, мм | 36*32 |
| Продуктивність, дата/хв | до 300 |
| Максимальна кількість строчок, шт | до 11 |
| Максимальна кількість літер у строчці, шт | до 10 |
| Максимальна ширина плівки для датування, мм | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 876,80 ₴
